tel. 668 673 741   biuro@praniedywanow.bydgoszcz.pl

Czyszczenie tapicerki samochodowej i ozonowanie - ZYŚK

 

Mniej lub bardziej intensywne użytkowanie samochodu wiąże się z czasem z zabrudzeniem i poplamieniem jego elementów materiałowych czy skórznych.

Czyszczenie tapicerki samochodowej obejmuje:

  • pranie siedzeń przednich
  • pranie kanapy tylnej
  • czyszczenie podłogi
  • czyszczenie bagażnika

 

Ozonowanie kabin samochodowych, klimatyzacji i przestrzeni ładunkowych.

Niezależnie od tego, jak bardzo staramy się dbać o nasz o samochód, podczas jego użytkowania nadarza się wiele sytuacji powodujących powstanie zapachów, które pozostają w kabinie a które niekoniecznie są przyjemne dla naszego zmysłu powonienia.

Dzięki zabiegowi ozonowania pozbędą się Państwo wszystkich nieprzyjemnych zapachów (dym tytoniowy, zapachy odzwierzęce itp.), bakterii, roztoczy, wirusów, zarodników grzybów.

Zabieg ozonowania pozwala usunąć każdego rodzaju nieprzyjemny zapach z kabiny samochodowej czy też jego przestrzeni ładunkowej. Ozonowanie skutecznie odgrzybia i dezynfekuje klimatyzację samochodową. Metoda ta pozwala na całkowite usunięcie źródeł nieprzyjemnych zapachów powstałych na skutek m.in. palenia tytoniu, zalania wnętrza samochodu, przewożenia zwierząt, psucia się resztek pokarmów i napojów, zaniedbań w serwisowaniu klimatyzacji itp.

 

Po naszym czyszczeniu i ozonowaniu wnętrze Państwa samochodu
odzyska dawną świeżość i wygląd.

 

Usługi czyszczące ZYŚK

 

 

 
 

Profesjonalne czyszczenie dywanów, wykałdzin, tapicerki meblowej i samochodowej.

Tagi strony: czyszczenie dywanów, pranie dywanów, czyszczenie wykładzin, pranie wykładzin, czyszczenie tapicerki samochodowej, bydgoszcz,
pranie tapicerki meblowej, metoda ekstrakcji, alergeny, odkurzanie, mycie okien, karcher, dwustronne czyszczenie materacy łóżkowych,
dezynfekcja, neutralizacja zapachów.
 

stat4u